Atribuită
Cumpărare directă
LUCRARI DE REAMENAJARE LOC DE RECREERE
- Număr anunț
- DA32807057
- Autoritate contractantă
- Comuna Ciucurova (CUI 4508592)
- Furnizor / câștigător
- FINATTI S.R.L. (CUI 2649030)
- Cod CPV
- 45212130-6 · Lucrari de constructii de parcuri de distractie (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 71.316 RON
- Valoare atribuită
- 71.316 RON
- Data publicării
- 16.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.