Atribuită
Cumpărare directă
Vectibix 20 mg / ml x 1 flac. x 400 mg x 20 ml conc. pt. sol. perf./ PANITUMUMABUM / PANITUMUMAB
- Număr anunț
- DA32807269
- Autoritate contractantă
- SC MEDICAL CENTER GRAL SRL (CUI 14912600)
- Furnizor / câștigător
- FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
- Cod CPV
- 33632100-0 · Antiinflamatoare si antireumatismale (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.728,72 RON
- Valoare atribuită
- 25.728,72 RON
- Data publicării
- 16.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 20.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.