Atribuită Cumpărare directă

Deep heat crema x 67 g / COMBINATII

Număr anunț
DA32807376
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BIHOR
Furnizor / câștigător
SPINEX FARM SRL (CUI 30593643)
Cod CPV
33630000-5 · Medicamente utilizate in dermatologie si pentru sistemul musculo-scheletic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110,58 RON
Valoare atribuită
110,58 RON
Data publicării
16.03.2023 00:00
Data finalizării
17.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110,58 RON

din 110,58 RON estimat