Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 16,1% sub estimat

Achizitie dotari Casa de Cultura din oras Murgeni, jud. Vaslui-set lumini

Număr anunț
SCN1038324
Autoritate contractantă
ORASUL MURGENI (CONSILIUL LOCAL MURGENI) (CUI 3337710)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
31524100-6 · Aparate de iluminat fixabile pe tavan (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.402,40 RON
Valoare atribuită
41.424 RON 16,1% sub estimat
Data publicării
23.02.2019 19:58
Anunț de atribuire
SCNA1016196
Termen limită
13.03.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1040937

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840
Oferta 2 Individuala
Ofertant
FLY MUSIC SRL CUI RO 18996892

Valoare atribuită

41.424 RON

din 49.402,40 RON estimat 16,1%

Adjudecat la 83,9% din estimat · economie 7.978,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.