Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 57,0% sub estimat
Contract de furnizare si distributie de Carne, preparate din carne si carne de pasare
- Număr anunț
- CN1009247
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VASLUI (CUI 17095927)
- Furnizor / câștigător
- SALTEMPO SRL (CUI 3119988)
- Cod CPV
- 15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.445.926,50 RON
- Valoare atribuită
- 621.820 RON 57,0% sub estimat
- Data publicării
- 23.02.2019 01:38
- Anunț de atribuire
- CAN1015200
- Termen limită
- 25.03.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 039-087432
- Documentație de atribuire
- DF1040400
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- contract furnizare 2019-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1040400.pdf
- formulare furnizare 2018-semnat.pdf
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 621.820 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Carne si preparate din carne | — | SALTEMPO S.R.L. | 413.080 RON |
| 2 | Carne de pasare | — | PAUMARO S.R.L. | 208.740 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SALTEMPO SRL CUI 3119988
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
PAUMARO S.R.L. CUI RO 12964212
Oferta 3
Individuala
Ofertant
VASCAR SA CUI 829522
Valoare atribuită
621.820 RON
din 1.445.926,50 RON estimat
57,0%
Adjudecat la 43,0% din estimat · economie 824.106,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.