Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,9% sub estimat
Încheierea unui acord-cadru pe 4 ani avînd ca obiect “Iluminat public, servicii şi lucrări energetice în municipiul Tîrgu Mureș”
- Număr anunț
- CN1009319
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Tirgu-Mures (CUI 4322823)
- Furnizor / câștigător
- INSTA GRUP S.A. (CUI 9808027)
- Cod CPV
- 50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.352.941,12 RON
- Valoare atribuită
- 19.629.849,30 RON 15,9% sub estimat
- Data publicării
- 23.02.2019 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1017176
- Termen limită
- 03.04.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 039-088309
- Documentație de atribuire
- DF1040814
Documente
Documentația de atribuire
- CS+ANEXE_Acord_Cadru 2019_2023.zip.p7s
- Draft_Acord_cadru_si_contr_subsecvent.docx.p7s
- FisaDate_DF1040814.pdf
- Sectiunea_FORMULARE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
INSTA GRUP S.A. CUI RO 9808027
Valoare atribuită
19.629.849,30 RON
din 23.352.941,12 RON estimat
15,9%
Adjudecat la 84,1% din estimat · economie 3.723.091,82 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.