Atribuită Cumpărare directă

Pachet tonere

Număr anunț
DA32808854
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.7 DEVA (CUI 4521680)
Furnizor / câștigător
POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
280,94 RON
Valoare atribuită
280,94 RON
Data publicării
16.03.2023 00:00
Data finalizării
20.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

280,94 RON

din 280,94 RON estimat