Atribuită Cumpărare directă

Achizitie echipamente si montaj Teren de baschet 15x14 m cu dale sintetice modulare +Parc Fitness

Număr anunț
DA32809399
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVITA (CUI 4663480)
Furnizor / câștigător
ATLAS SPORT SRL (CUI 31806715)
Cod CPV
37440000-4 · Echipament de fitness (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
203.654 RON
Valoare atribuită
203.654 RON
Data publicării
16.03.2023 00:00
Data finalizării
17.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

203.654 RON

din 203.654 RON estimat