Atribuită Cumpărare directă

Reparatii trotuar in loc. Batos si Uila

Număr anunț
DA32809795
Autoritate contractantă
Comuna Batos (CUI 5181030)
Furnizor / câștigător
BRUTCOM MODERN SRL (CUI 1252987)
Cod CPV
45233222-1 · Lucrari de pavare si de asfaltare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
135.000 RON
Valoare atribuită
135.000 RON
Data publicării
16.03.2023 00:00
Data finalizării
17.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

135.000 RON

din 135.000 RON estimat