Atribuită
Cumpărare directă
FURNIZARE FISETE METALICE CU 2 USI 900X400X1800 ȘI VESTIARE METAL 6 USI TIP Z
- Număr anunț
- DA32812055
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI MARAMURES (CUI 3627323)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 39122100-4 · Dulapuri (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.760,90 RON
- Valoare atribuită
- 16.760,90 RON
- Data publicării
- 16.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.