Atribuită Cumpărare directă

Videoproiector Acer P1357Wi WUXGA White

Număr anunț
DA32812792
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02648 (CUI 4265868)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
Cod CPV
38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.591,58 RON
Valoare atribuită
11.591,58 RON
Data publicării
16.03.2023 00:00
Data finalizării
17.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.591,58 RON

din 11.591,58 RON estimat