Atribuită Cumpărare directă

MASCA FACIALA COMPLETA CPAP DIN SILICON CU HAM MARIMEA XL = APR 2023 UPU = FE 482 / 07.03.2023

Număr anunț
DA32813045
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
NAFKA GRUP SRL (CUI 16320869)
Cod CPV
33171210-4 · Masca de reanimare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.750 RON
Valoare atribuită
2.750 RON
Data publicării
16.03.2023 00:00
Data finalizării
16.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.750 RON

din 2.750 RON estimat