Atribuită Cumpărare directă

Distrugator documente automat REXEL, PERFORATOR 4 PERFORATII 150 COLI, SET COPERTI ARHIVARE

Număr anunț
DA32813803
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE (CUI 26288978)
Furnizor / câștigător
MARKETING CONCEPT SRL (CUI 30912165)
Cod CPV
30191400-8 · Dispozitiv de distrugere a documentelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.352,04 RON
Valoare atribuită
8.352,04 RON
Data publicării
16.03.2023 00:00
Data finalizării
20.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.352,04 RON

din 8.352,04 RON estimat