Atribuită Cumpărare directă

Pachet produse curatenie conform ADV1350786 /14.03.2023,AAAN47CMKD3, ANG.246, REF.1924

Număr anunț
DA32813943
Autoritate contractantă
OPERA NATIONALA BUCURESTI (CUI 4221314)
Furnizor / câștigător
DANCRISOR IMPEX SRL (CUI 29246829)
Cod CPV
44410000-7 · Articole pentru baie si bucatarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.241,28 RON
Valoare atribuită
4.241,28 RON
Data publicării
16.03.2023 00:00
Data finalizării
16.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.241,28 RON

din 4.241,28 RON estimat