Atribuită Cumpărare directă

Multifunctionala laser mono A3 Canon imageRUNNER IR2730I

Număr anunț
DA32814151
Autoritate contractantă
PRIMARIA AGNITA (CUI 4270716)
Furnizor / câștigător
TNT COMPUTERS SRL (CUI 14146589)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.924 RON
Valoare atribuită
10.924 RON
Data publicării
16.03.2023 00:00
Data finalizării
17.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.924 RON

din 10.924 RON estimat