Atribuită Cumpărare directă

ACE C-PILOT FILE 25mm

Număr anunț
DA32815620
Autoritate contractantă
Centrul Medical de Diagnostic, Tratament Ambulatoriu si Medicina Preventiva (CUI 4283325)
Furnizor / câștigător
DENTSTORE SRL (CUI 29777715)
Cod CPV
33141800-8 · Consumabile dentare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.176,40 RON
Valoare atribuită
3.176,40 RON
Data publicării
16.03.2023 00:00
Data finalizării
17.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.176,40 RON

din 3.176,40 RON estimat