Atribuită Cumpărare directă

PACHET CAZMA

Număr anunț
DA32815976
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare - Dezvoltare pentru Pomicultura Bistrita (CUI 3094573)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
16160000-4 · Diverse echipamente de gradinarit (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
205,79 RON
Valoare atribuită
205,79 RON
Data publicării
16.03.2023 00:00
Data finalizării
17.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

205,79 RON

din 205,79 RON estimat