Atribuită Cumpărare directă

Brother LC125XLC, LC125XLM, LC125XL, LC129XLBK cartuse cerneala original

Număr anunț
DA32816102
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA CALARASI (CUI 9879630)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
715,56 RON
Valoare atribuită
715,56 RON
Data publicării
16.03.2023 00:00
Data finalizării
17.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

715,56 RON

din 715,56 RON estimat