Atribuită Cumpărare directă

Indicator curatare, dezinfectare masina de spalat, Clean Safe, pe suport aluminiu

Număr anunț
DA32816496
Autoritate contractantă
Spitalul Județean de Urgență Dr.Constantin Andreoiu Ploiești
Furnizor / câștigător
STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
Cod CPV
33198200-6 · Saculete sau plicuri din hartie pentru sterilizare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.040 RON
Valoare atribuită
5.040 RON
Data publicării
16.03.2023 00:00
Data finalizării
17.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.040 RON

din 5.040 RON estimat