Atribuită Cumpărare directă

Obiectiv foto DSLR Sigma 18-35mm F1.8 DC HSM for Nikon [Art]

Număr anunț
DA32816549
Autoritate contractantă
Biroul Regional pentru Cooperare Transfrontaliera Calarasi pentru granita Romania-Bulgaria (CUI 17554094)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
38651100-4 · Obiective pentru aparate de fotografiat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.178,14 RON
Valoare atribuită
3.178,14 RON
Data publicării
16.03.2023 00:00
Data finalizării
17.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.178,14 RON

din 3.178,14 RON estimat