Atribuită Cumpărare directă

Cartuse de purificare QuEChERS, MgSO4/PSA/C18, 2ml, set 100 bucati

Număr anunț
DA32816611
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
PRO ANALYSIS SYSTEMS SRL (CUI 14269328)
Cod CPV
38432200-4 · Cromatografe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.178 RON
Valoare atribuită
2.178 RON
Data publicării
16.03.2023 00:00
Data finalizării
21.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.178 RON

din 2.178 RON estimat