Atribuită Cumpărare directă

Pachet furtunuri hidraulice

Număr anunț
DA32816613
Autoritate contractantă
Serviciul Public Aquasal Trasnscarpatica - Fundata (CUI 39858450)
Furnizor / câștigător
EURO BUSINES SRL (CUI 14285625)
Cod CPV
44165100-5 · Furtunuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
277,55 RON
Valoare atribuită
277,55 RON
Data publicării
16.03.2023 00:00
Data finalizării
20.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

277,55 RON

din 277,55 RON estimat