Atribuită
Cumpărare directă
ELEMENTE DE SCENOGRAFIE-PODIUM ROTATIV,ref.2150, deviz Fantoma
- Număr anunț
- DA32816862
- Autoritate contractantă
- OPERA NATIONALA BUCURESTI (CUI 4221314)
- Furnizor / câștigător
- ALTAX SRL (CUI 12889617)
- Cod CPV
- 45262900-0 · Lucrari pentru balcoane (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.349,58 RON
- Valoare atribuită
- 9.349,58 RON
- Data publicării
- 16.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.