Atribuită
Cumpărare directă
Hartie de copiator A4 80g/mp 500coli pentru multiplicat xerox 500 coli 80g 80g STOC
- Număr anunț
- DA32816975
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ,, NICOLAE VLAD,, PUCHENI (CUI 29145212)
- Furnizor / câștigător
- FINAL MANAGEMENT SOLUTION SRL (CUI 32049509)
- Cod CPV
- 30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 539,70 RON
- Valoare atribuită
- 539,70 RON
- Data publicării
- 16.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.