Atribuită Cumpărare directă

Servicii campanie publicitara radio ATLAS FM pentru promovare Targul Gradinarului 2023

Număr anunț
DA32817949
Autoritate contractantă
Asociatia Grupul de Actiune Locala din zona Vailor Ampoiului si Muresului (CUI 28972181)
Furnizor / câștigător
VERSUS MEDIA S.R.L. (CUI 41689400)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.300 RON
Valoare atribuită
1.300 RON
Data publicării
17.03.2023 00:00
Data finalizării
20.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.300 RON

din 1.300 RON estimat