Atribuită
Cumpărare directă
Ribon Epson ERC09 ribbon pt ERC09 / HX20 BLACK C43S015354 / ERC-09 / ERC 09
- Număr anunț
- DA32819827
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30192320-0 · Panglici pentru imprimante (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 126,10 RON
- Valoare atribuită
- 126,10 RON
- Data publicării
- 17.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 22.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.