Atribuită Cumpărare directă

UNIVERSAL CU 3 BACURI CU CENTRARE CILINDRICA DIN 7024 A160

Număr anunț
DA32820080
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
Furnizor / câștigător
KILLTEC SRL (CUI 6245590)
Cod CPV
42670000-3 · Piese si accesorii pentru masini-unelte (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.648,89 RON
Valoare atribuită
1.648,89 RON
Data publicării
17.03.2023 00:00
Data finalizării
21.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.648,89 RON

din 1.648,89 RON estimat