Atribuită Cumpărare directă

Bosch PST 670 - Fierastrau pendular, 500 W, prindere rapida accesorii, functie suflare praf, valiza

Număr anunț
DA32820346
Autoritate contractantă
TEATRUL C.I.NOTTARA (CUI 4266634)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
44512000-2 · Diverse scule de mana (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
246,22 RON
Valoare atribuită
246,22 RON
Data publicării
17.03.2023 00:00
Data finalizării
20.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

246,22 RON

din 246,22 RON estimat