Atribuită Cumpărare directă

Montare si echilibrare anvelope sezon vara la autoturismele din dotarea Consiliului Judetean Valcea

Număr anunț
DA32823454
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Furnizor / câștigător
NURVIL TUNING SRL (CUI 15903929)
Cod CPV
50116500-6 · Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
705,88 RON
Valoare atribuită
705,88 RON
Data publicării
17.03.2023 00:00
Data finalizării
20.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

705,88 RON

din 705,88 RON estimat