Atribuită Cumpărare directă

FILTRU PENTRU DELEUCOCITARE MASA ERITROCITARA- 1 UNITATE SANGE RC1VAE

Număr anunț
DA32824094
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI RO4204003)
Furnizor / câștigător
CHRONOS TRADE MEDICAL SRL (CUI 34533881)
Cod CPV
33194220-4 · Accesorii de transfuzie sanguina (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.200 RON
Valoare atribuită
8.200 RON
Data publicării
17.03.2023 00:00
Data finalizării
20.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.200 RON

din 8.200 RON estimat