Atribuită
Cumpărare directă
serviciilor documentație tehnico-economică faza DALI + PTh + DDE și asistență tehnică proiectant
- Număr anunț
- DA32824807
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ADJUD (CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI ADJUD) (CUI 4350491)
- Furnizor / câștigător
- CONSULTANȚĂ ÎN ARHITECTURĂ ȘI DESIGN (CUI 23038080)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 132.000 RON
- Valoare atribuită
- 132.000 RON
- Data publicării
- 17.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 21.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.