Atribuită Cumpărare directă

Banda avertizare alb-rosu 200 ml/rola

Număr anunț
DA32824915
Autoritate contractantă
Compania APA Brasov (CUI 1096128)
Furnizor / câștigător
INTERCASA S.R.L. (CUI 14403917)
Cod CPV
44173000-3 · Benzi (constructii) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.556 RON
Valoare atribuită
1.556 RON
Data publicării
17.03.2023 00:00
Data finalizării
20.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.556 RON

din 1.556 RON estimat