Atribuită Cumpărare directă

Prima inregistrare imobil INTRAVILAN

Număr anunț
DA32825114
Autoritate contractantă
COMUNA PAULIS (CUI 3520245)
Furnizor / câștigător
TIBA GAVRIL (CUI 29339359)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
17.03.2023 00:00
Data finalizării
20.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat