Atribuită Cumpărare directă

PIEPT DE PUI DEZOSAT FARA OS FARA PIELE CONGELAT ROMANIA, PULPE SUPERIOARE DE PUI DEZOSATE FARA PIEL

Număr anunț
DA32826396
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
Furnizor / câștigător
CARLAND SRL (CUI 11180179)
Cod CPV
15112000-6 · Carne de pasare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.925 RON
Valoare atribuită
3.925 RON
Data publicării
17.03.2023 00:00
Data finalizării
20.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.925 RON

din 3.925 RON estimat