Atribuită Cumpărare directă

meniu

Număr anunț
DA32826890
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BUDA (CUI 29051860)
Furnizor / câștigător
ALINA MAGIC COM SRL (CUI 1153746)
Cod CPV
55524000-9 · Servicii de catering pentru scoli (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.604,80 RON
Valoare atribuită
6.604,80 RON
Data publicării
19.03.2023 00:00
Data finalizării
22.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.604,80 RON

din 6.604,80 RON estimat