Atribuită Cumpărare directă

380-050 Cablu resterilizabil pentru electrozii neutrali disposabili

Număr anunț
DA32828174
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE ENDOCRINOLOGIE C.I. PARHON (CUI 4505367)
Furnizor / câștigător
ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
Cod CPV
33161000-6 · Instalatie de electrochirurgie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.122 RON
Valoare atribuită
1.122 RON
Data publicării
20.03.2023 00:00
Data finalizării
21.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.122 RON

din 1.122 RON estimat