Atribuită Cumpărare directă

Diverse tipuri de mobilier si de echipament

Număr anunț
DA32828665
Autoritate contractantă
COMUNA BACANI (CUI 3394120)
Furnizor / câștigător
ENASANPLAST SRL (CUI 16313608)
Cod CPV
39150000-8 · Diverse tipuri de mobilier si de echipament (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.150 RON
Valoare atribuită
16.150 RON
Data publicării
20.03.2023 00:00
Data finalizării
21.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.150 RON

din 16.150 RON estimat