Atribuită Cumpărare directă

Lampa Kaiser MacroSpot 1500

Număr anunț
DA32831216
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL ARGES (CUI 4318059)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
38650000-6 · Echipament fotografic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
503,36 RON
Valoare atribuită
503,36 RON
Data publicării
20.03.2023 00:00
Data finalizării
21.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

503,36 RON

din 503,36 RON estimat