Atribuită Cumpărare directă

Loctite EA 3475 (A+B)

Număr anunț
DA32832079
Autoritate contractantă
TRANSURB S.A .GALATI (CUI 10890801)
Furnizor / câștigător
VIGRA MARKETING & SERVICES SRL (CUI 15143726)
Cod CPV
24911200-5 · Adezivi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
209,30 RON
Valoare atribuită
209,30 RON
Data publicării
20.03.2023 00:00
Data finalizării
23.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

209,30 RON

din 209,30 RON estimat