Atribuită Cumpărare directă

PIATRA CONCASATA 0-63

Număr anunț
DA32832219
Autoritate contractantă
COMUNA PRUNDU BIRGALUI (CUI 14156590)
Furnizor / câștigător
SOIMUL BARGAULUI (CUI 29727350)
Cod CPV
14210000-6 · Pietris, nisip, piatra concasata si agregate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
52.500 RON
Valoare atribuită
52.500 RON
Data publicării
20.03.2023 00:00
Data finalizării
21.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

52.500 RON

din 52.500 RON estimat