Atribuită Cumpărare directă

Hartie EKG NIHON KOHDEN - FQW 210-3-140 - 9130K white - 210mmx140mmx215foi - top

Număr anunț
DA32832775
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL EP. N. POPOVICI BEIUS (CUI 4558680)
Furnizor / câștigător
SH MEDICAL SRL (CUI 32207595)
Cod CPV
22993200-9 · Hartie sau carton termosensibile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268,80 RON
Valoare atribuită
268,80 RON
Data publicării
20.03.2023 00:00
Data finalizării
21.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268,80 RON

din 268,80 RON estimat