Atribuită Cumpărare directă

Documentatie tehnica si masuratori topografice extindere retea apa-canal

Număr anunț
DA32833280
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Lugoj (CUI 4527381)
Furnizor / câștigător
PILOT CAD SRL (CUI 18724928)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.875 RON
Valoare atribuită
7.875 RON
Data publicării
20.03.2023 00:00
Data finalizării
21.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.875 RON

din 7.875 RON estimat