Atribuită Cumpărare directă

Pachet echipamente de protectie personalizate contabilitate

Număr anunț
DA32833701
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA OAMENI BUNI (CUI 30832678)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.069 RON
Valoare atribuită
2.069 RON
Data publicării
20.03.2023 00:00
Data finalizării
21.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.069 RON

din 2.069 RON estimat