Atribuită Cumpărare directă

Folie folii de pt. pentru laminare A5 154 x 216 mm 125 microni 100 buc top OPTIMA - IT Sibiu

Număr anunț
DA32835756
Autoritate contractantă
INSPECTIA DE STAT PENTRU CONTROLUL CAZANELOR, RECIPIENTELOR SUB PRESIUNE SI INSTALATIILOR DE RIDICAT - ISCIR (CUI 9731330)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
42994220-8 · Accesorii pentru laminare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
334,50 RON
Valoare atribuită
334,50 RON
Data publicării
20.03.2023 00:00
Data finalizării
21.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

334,50 RON

din 334,50 RON estimat