Atribuită Cumpărare directă

Servicii de taiere arbori

Număr anunț
DA32835951
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Targu Secuiesc (CUI 4404524)
Furnizor / câștigător
KOVÁCS I. ISTVÁN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 46554110)
Cod CPV
77211400-6 · Servicii de taiere a arborilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.250 RON
Valoare atribuită
5.250 RON
Data publicării
20.03.2023 00:00
Data finalizării
21.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.250 RON

din 5.250 RON estimat