Atribuită Cumpărare directă

Scaun de laborator

Număr anunț
DA32836214
Autoritate contractantă
BANCA DE RESURSE GENETICE VEGETALE - PENTRU LEGUMICULTURA, FLORICULTURA, PLANTE AROMATICE SI MEDICINALE BUZAU (CUI 41748972)
Furnizor / câștigător
E-LABORATOR FEERIA SRL (CUI 16315943)
Cod CPV
39113000-7 · Diverse scaune (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.329,60 RON
Valoare atribuită
7.329,60 RON
Data publicării
20.03.2023 00:00
Data finalizării
21.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.329,60 RON

din 7.329,60 RON estimat