Atribuită Cumpărare directă

Pachet AquaHumin

Număr anunț
DA32836637
Autoritate contractantă
Orasul Gura Humorului (CUI 6631418)
Furnizor / câștigător
INTTECH INDUSTRY SRL (CUI 14080611)
Cod CPV
03313000-6 · Produse acvatice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
401,73 RON
Valoare atribuită
401,73 RON
Data publicării
20.03.2023 00:00
Data finalizării
22.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

401,73 RON

din 401,73 RON estimat