Atribuită Cumpărare directă

TUN FASII CONFETTI FOLIE METALICA MIXT ,LUNGIME FASIE 5 CM ,LATIME FASIE 1,5 CM

Număr anunț
DA32836656
Autoritate contractantă
OPERA NATIONALA BUCURESTI (CUI 4221314)
Furnizor / câștigător
SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
20.03.2023 00:00
Data finalizării
21.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat