Atribuită Cumpărare directă

Huse protectie pt telefon si tableta

Număr anunț
DA32836933
Autoritate contractantă
OFICIUL DE STAT PENTRU INVENTII SI MARCI (CUI 4266081)
Furnizor / câștigător
MARKETING CONCEPT SRL (CUI 30912165)
Cod CPV
30237253-7 · Huse antipraf pentru echipamente informatice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
308,27 RON
Valoare atribuită
308,27 RON
Data publicării
20.03.2023 00:00
Data finalizării
21.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

308,27 RON

din 308,27 RON estimat