Atribuită Cumpărare directă

Pachet cu consumabile si lubrefianti ptr. motoferastrae Husqvarna.

Număr anunț
DA32837144
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Buzau Ialomita (CUI 23706189)
Furnizor / câștigător
FORESTER SRL (CUI 12489815)
Cod CPV
09211000-1 · Uleiuri lubrifiante si agenti lubrifianti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.579,83 RON
Valoare atribuită
8.579,83 RON
Data publicării
20.03.2023 00:00
Data finalizării
21.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.579,83 RON

din 8.579,83 RON estimat